seo-rank.org - zlepšení pozice ve vyhledávačích

Paintball Hradec Králové

..:: Paintball game Týniště nad Orlicí- jsme tu pro Vás.

Paintball Hradec Králové

paintball hradec králové
paintball pardubice

Popis serveru www.hrajpaintball.cz

Paintball pro východní Čechy,Týniště nad Orlicí,Hradec Králové a okolí.Military a speed hřiště.Vybavení pro 80hráčů.Profesionální přístup,ubytování,catering,firemní akce,sportovní dny.Výuka hraní paintballu,paintballové tréninky.

Pořádáme a organizujeme paintbalové hry pro širokou veřejnost. Jsme schopni zajistit akce pro veliké skupiny hráčů. Můžete si k nám přijet zastřílet s partou přátel nebo u nás uspořádat sportovní den pro Vaši firmu. Vaši zaměstnanci, obchodní partneři nebo zákazníci poznají nové zážitky a naučí se spolupracovat v týmu. Půjčujeme velmi kvalitní a spolehlivé vybavení pro hru. Můžete si vybrat ze dvou speciálních hřišt. Diváci mohou hru sledovat přes průhledné sítě. Přesné zbraně, nemlžící se ochranné masky, vždy čisté vybavení a oblečení je u nás samozřejmostí. Vy si budete jen vychutnávat zážitky ze hry a o vše ostatní se postaráme my. Jen u nás zažijete adrenalin, zábavu, napětí, pocit vítězství i prohry. Kvalita a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Přijedete jednou a budete se vracet!
Paintball je kolektivní hra, ve které proti sobě soupeří družstva hráčů. Střílíte po sobě speciálními zbraněmi, které tlakem plynu vystřelují barevné kuličky. Ty po zásahu nepřítele zanechají na jeho těle viditelný zásah. Máme pro Vás připraveno několik typů her , ze kterých si určitě vyberete.
Kromě pevné obuvi ke hře nepotřebujete nic. Vše včetně zbraní, střeliva a ochranných oděvů je pro Vás kdykoliv připraveno. Stačí pouze nadšení Vás a Vašich přátel pro hru. Poté nám jen zavoláte a zarezervujete si termín. Před samotnou hrou budete poučeni k bezpečnému ovládání a používání zbraní. Půjčujeme výbavu pro 6 až 70 hráčů. Pokud Vás bude více či méně, kontaktujte nás prosím.
Součástí areálu je přírodní vodní plocha, sociální zařízení, sprchy a hřiště na další sporty. Využít můžete také služeb místního občerstvení. Na našem grilu či v udírně Vám připravíme kuřata, případně klobásky. Zajistíme Vám občerstvení dle Vašeho přání. Pro firemní zákazníky zajistíme kompletní cateringový servis.
Používáme velmi kvalitní military zbraně TIPPMANN 98 PS nebo PRO. Jedná se o celokovové vysoce spolehlivé poloautomatické zbraně. Vaší starostí bude jen rychle mačkat spoušť. Zásobník pojme 200 kusů střeliva. Kadence 6ran/sec. Dostřel min. 40 metrů.


Obě naše hřiště se nachází v areálu týnišťského kempu Písák.

Vojenský speciální automobil zapadl uprostřed našeho hřiště. Nebezpeční parašutisti jsou už nadostřel. Mají za úkol vyhodit do povětří barely s vysoce hořlavým leteckým palivem. Jsou odhodláni tento úkol splnit. Ze západní strany jim jde na pomoc pěší jednotka, je jen na Vás zda dokážete vojenský transport ochránit....

Military hřiště je ukryto v borovém lese a plně využívá nerovného kopcovitého terénu. Čekají tu na Vás nadzemní a podzemní bunkry, zákopy, 3 mosty, veliká spousta přírodních i umělých překážek a úkrytů. Pokud budete zasaženi, na zbytek hry se můžete dívat z krýtého zázemí pro hráče a diváky. Hřiště neustále upravujeme dle rad a připomínek našich hráčů. Rozloha hřiště je 6000 m 2 a pojme najednou až 30 hráčů.

Druhé hřište je postavené na rovné travnaté ploše. Hřiště je ohraničeno průhlednou sítí a diváci vidí vše z bezprostřední blízkosti. Slyší proletět kuličku jen pár metrů od sebe a přitom jsou v bezpečí. Moderní nafukovací hřiště Vám rozproudí adrenalin v krvi. Zažijete neuvěřitelný zážitek ze hry, vžijete se do pocitů profesionálního hráče paintballu. Zjistíte jak je důležitá spolupráce celého týmu. Od vítězství k prohře Vás budou dělit jen vteřiny. Ten kdo se ve hře schová, prohraje. Zde vyhrává rychlost. Fotky nového hřiště pro Vás připravujeme.

Pokud máte ale své místo, kde byste chtěli hru uskutečnit, není to pro nás problém. Jsme připraveni přijet kdykoliv za Vámi a postavit hřiště přímo v areálu Vaši firmy, na Vaši zahradě nebo na opuštěné louce. Pro tuto nabídku nás prosím kontaktujte.

Otevíráme pro Vás půjčovnu paintballového vybavení. Je ve vašem okolí les, bývalý vojenský prostor, opuštěná budova nebo jiná zajímavá lokalita jako stvořená pro akční bojovou hru paintball? Pak neváhejte a přijďte si k nám zapůjčit kompletní paintballové vybavení. Ceník pro půjčovnu Vám zašleme na vyžádání. Tato nabídka neplatí pro hru na našem hřišti.
Největší setkání hráčů paintballu v ČR, 7.ročník Monster paintball game s názvem Česko - Slovenské paintballové soustředění 2009 aneb Hawai Erotic Paintball Párty, se uskuteční v Paintballparku Hodonín v termínu 10-11-12 července 2009. Tato netradiční pohodová akce s garantovanými min.200 hráči je určena pro úplně všechny,
pro nováčky, amatéry i pro profíky ať hrají s čímkoliv a cokoliv.

Další registrované weby
W4rez fórum - zdarma - z kategorie:Nezařazené
.:Najlepšie nielen warez fórum - [www]

kamvecer.cz - seznam restaurací - z kategorie:Nezařazené
.:Kam večer, Seznam restaurací, hospod, vináren...po celé ČR - [www]

osmocote
.: osmocote hnojivo
Zvyšte si návštěvnost stránek zcela ZDARMA

Další registrované servery